$93.59
$118.00
Compare Price
You save
$24.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air JGR7220101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air JGR7220101 Gasket 25.5x16.5x0.5
Item:
#1529207
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | JGR7220101 |
| Manufacturer Part # | JGR7220101 |
| Height | 2.55" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 18.55" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air JGR7220101 Gasket 25.5x16.5x0.5
$93.59
$118.00
You save
$24.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air JGR7220101 Gasket 25.5x16.5x0.5
