Free Shipping
Free Shipping
$5,269.59
$12,453.07
Compare Price
You save
$7,183.48
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air JUR-60-G-N Refrig Undrcntr 60 In J Series 2 Gls Dr Ffd
Item:
#2234836
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | JUR-60-G-N |
| Manufacturer Part # | JUR-60-G-N |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 240 lbs |
| Weight | 240 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air JUR-60-G-N Refrig Undrcntr 60 In J Series 2 Gls Dr Ffd
$5,269.59
$12,453.07
You save
$7,183.48
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air JUR-60-G-N Refrig Undrcntr 60 In J Series 2 Gls Dr Ffd