Free Shipping
Free Shipping
$5,956.78
$14,077.00
Compare Price
You save
$8,120.22
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air JURF-60-N 59 In Uc Refrigerator 2 Door Dual Temp
Item:
#2234781
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | JURF-60-N |
| Manufacturer Part # | JURF-60-N |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 220 lbs |
| Weight | 220 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air JURF-60-N 59 In Uc Refrigerator 2 Door Dual Temp
$5,956.78
$14,077.00
You save
$8,120.22
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air JURF-60-N 59 In Uc Refrigerator 2 Door Dual Temp