Free Shipping
Free Shipping
$1,322.04
$1,667.00
Compare Price
You save
$344.96
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air K6201991
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air K6201991 Unit Cooler Coil Assy
Item:
#1529216
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | K6201991 |
| Manufacturer Part # | K6201991 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Weight | 0.56 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air K6201991 Unit Cooler Coil Assy
$1,322.04
$1,667.00
You save
$344.96
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air K6201991 Unit Cooler Coil Assy