$93.59
$118.00
Compare Price
You save
$24.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air KR83300105
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air KR83300105 Gasket
Item:
#1529319
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | KR83300105 |
| Manufacturer Part # | KR83300105 |
| Height | 3.2" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air KR83300105 Gasket
$93.59
$118.00
You save
$24.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air KR83300105 Gasket
