$162.58
$205.00
Compare Price
You save
$42.42
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air LED084BZK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air LED084BZK Led Strip
Item:
#1287844
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | LED084BZK |
| Manufacturer Part # | LED084BZK |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 35.5" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air LED084BZK Led Strip
$162.58
$205.00
You save
$42.42
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air LED084BZK Led Strip