Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air LED084EZK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air LED084EZK Led Strip
Item:
#1529225
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | LED084EZK |
| Manufacturer Part # | LED084EZK |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 56" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air LED084EZK Led Strip