$102.15
$175.01
Compare Price
You save
$72.86
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air M277800100 Shelf
Item:
#2231289
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M277800100 |
| Manufacturer Part # | M277800100 |
| Height | 0.5" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 3.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air M277800100 Shelf
$102.15
$175.01
You save
$72.86
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M277800100 Shelf