Free Shipping
Free Shipping
$7,458.99
$17,627.07
Compare Price
You save
$10,168.08
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air M3F47-2-N Freezer 2 Door M3
Item:
#2234957
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M3F47-2-N |
| Manufacturer Part # | M3F47-2-N |
| Height | 83" |
| Width | 32.75" |
| Depth | 51.75" |
| Weight | 420 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air M3F47-2-N Freezer 2 Door M3
$7,458.99
$17,627.07
You save
$10,168.08
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M3F47-2-N Freezer 2 Door M3