$394.15
$497.00
Compare Price
You save
$102.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air M600408202
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air M600408202 Door Right
Item:
#1529327
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M600408202 |
| Manufacturer Part # | M600408202 |
| Height | 4" |
| Width | 34" |
| Depth | 36" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air M600408202 Door Right
$394.15
$497.00
You save
$102.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M600408202 Door Right