$382.25
$482.00
Compare Price
You save
$99.75
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air M720408102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air M720408102 Left Door
Item:
#1529237
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M720408102 |
| Manufacturer Part # | M720408102 |
| Height | 4" |
| Width | 28" |
| Depth | 62" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air M720408102 Left Door
$382.25
$482.00
You save
$99.75
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M720408102 Left Door