$15.77
$27.04
Compare Price
You save
$11.27
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air M725200100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air M725200100 Bracket Cutting Board
Item:
#1137327
15+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M725200100 |
| Manufacturer Part # | M725200100 |
| Height | 5.88" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 1.38" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air M725200100 Bracket Cutting Board
$15.77
$27.04
You save
$11.27
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M725200100 Left Cutting Board Bracket With Stop, Turbo Air
