$6.42
$11.06
Compare Price
You save
$4.64
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air M725655000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air M725655000 Caster Mounting Plate
Item:
#1201755
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M725655000 |
| Manufacturer Part # | M725655000 |
| Height | 0.63" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air M725655000 Caster Mounting Plate
$6.42
$11.06
You save
$4.64
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M725655000 Caster Mounting Plate