Free Shipping
Free Shipping
$5,716.43
$13,509.07
Compare Price
You save
$7,792.64
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air MST-72-N 3 Dr Prep Table 19 Cu Ft
Item:
#2234790
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | MST-72-N |
| Manufacturer Part # | MST-72-N |
| Height | 37" |
| Width | 72.63" |
| Depth | 30" |
| Weight | 365 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air MST-72-N 3 Dr Prep Table 19 Cu Ft
$5,716.43
$13,509.07
You save
$7,792.64
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air MST-72-N 3 Dr Prep Table 19 Cu Ft