$420.24
$720.04
Compare Price
You save
$299.80
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air P0100C1920
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P0100C1920 Condenser Cleaner Assy
Item:
#1287719
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P0100C1920 |
| Manufacturer Part # | P0100C1920 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air P0100C1920 Condenser Cleaner Assy
$420.24
$720.04
You save
$299.80
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P0100C1920 Condenser Cleaner Assy