$20.44
$35.00
Compare Price
You save
$14.56
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P0122K6000 Price Tag Channel
Item:
#2233188
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P0122K6000 |
| Manufacturer Part # | P0122K6000 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air P0122K6000 Price Tag Channel
$20.44
$35.00
You save
$14.56
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P0122K6000 Price Tag Channel
