$84.06
$106.00
Compare Price
You save
$21.94
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air P0123S0150
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P0123S0150 Door Gasket
Item:
#1842379
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P0123S0150 |
| Manufacturer Part # | P0123S0150 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air P0123S0150 Door Gasket
$84.06
$106.00
You save
$21.94
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P0123S0150 Door Gasket