Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P0123S0160 Gasket
Item:
#2227546
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P0123S0160 |
| Manufacturer Part # | P0123S0160 |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 20" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P0123S0160 Gasket