Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air P0128B0200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P0128B0200 Heater Door Rail
Item:
#1529255
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P0128B0200 |
| Manufacturer Part # | P0128B0200 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P0128B0200 Heater Door Rail