$58.69
$74.00
Compare Price
You save
$15.31
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air P0129U0300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P0129U0300 Hinge Top Right
Item:
#1529260
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P0129U0300 |
| Manufacturer Part # | P0129U0300 |
| Height | 2" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air P0129U0300 Hinge Top Right
$58.69
$74.00
You save
$15.31
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P0129U0300 Hinge Top Right
