$153.86
$194.00
Compare Price
You save
$40.14
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P0178Q0100 Shelf
Item:
#2233059
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P0178Q0100 |
| Manufacturer Part # | P0178Q0100 |
| Height | 2" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air P0178Q0100 Shelf
$153.86
$194.00
You save
$40.14
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P0178Q0100 Shelf
