Free Shipping
Free Shipping
$1,116.64
$1,408.00
Compare Price
You save
$291.36
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air P0189L0620
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P0189L0620 Compressor
Item:
#1527848
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P0189L0620 |
| Manufacturer Part # | P0189L0620 |
| Height | 9" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 14" |
| Weight | 27.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air P0189L0620 Compressor
$1,116.64
$1,408.00
You save
$291.36
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P0189L0620 Compressor
