Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air P8R5300209
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P8R5300209 Mullion Assembly
Item:
#1529355
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P8R5300209 |
| Manufacturer Part # | P8R5300209 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 61" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P8R5300209 Mullion Assembly