$174.47
$220.00
Compare Price
You save
$45.53
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air P996300202
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air P996300202 Led Lamp
Item:
#1528954
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | P996300202 |
| Manufacturer Part # | P996300202 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air P996300202 Led Lamp
$174.47
$220.00
You save
$45.53
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air P996300202 Led Lamp
