Free Shipping
Free Shipping
$6,823.41
$16,125.00
Compare Price
You save
$9,301.59
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air PRO-26-2H-G-L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air PRO-26-2H-G-L 115v 2 Glshlfdr Htd Cab Pro Series Reach In Lh
Item:
#1914341
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PRO-26-2H-G-L |
| Manufacturer Part # | PRO-26-2H-G-L |
| Height | 33.88" |
| Width | 28.75" |
| Depth | 78" |
| Weight | 310 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air PRO-26-2H-G-L 115v 2 Glshlfdr Htd Cab Pro Series Reach In Lh
$6,823.41
$16,125.00
You save
$9,301.59
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PRO-26-2H-G-L 115v 2 Glshlfdr Htd Cab Pro Series Reach In Lh