Free Shipping
Free Shipping
$6,468.80
$15,287.00
Compare Price
You save
$8,818.20
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air PRO-26H-G
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air PRO-26H-G 115v 1 Glsdr Htd Cabinet Pro Series Reach In
Item:
#1914252
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PRO-26H-G |
| Manufacturer Part # | PRO-26H-G |
| Height | 33.88" |
| Width | 28.75" |
| Depth | 78" |
| Weight | 310 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air PRO-26H-G 115v 1 Glsdr Htd Cabinet Pro Series Reach In
$6,468.80
$15,287.00
You save
$8,818.20
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PRO-26H-G 115v 1 Glsdr Htd Cabinet Pro Series Reach In