Free Shipping
Free Shipping
$7,655.75
$18,092.02
Compare Price
You save
$10,436.27
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air PRO-26R-RI-N
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air PRO-26R-RI-N 1 Sld Dr Refrigerator Pro Series Roll In
Item:
#1914367
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PRO-26R-RI-N |
| Manufacturer Part # | PRO-26R-RI-N |
| Height | 37.75" |
| Width | 34" |
| Depth | 84.25" |
| Weight | 410 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air PRO-26R-RI-N 1 Sld Dr Refrigerator Pro Series Roll In
$7,655.75
$18,092.02
You save
$10,436.27
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PRO-26R-RI-N 1 Sld Dr Refrigerator Pro Series Roll In