Free Shipping
Free Shipping
$9,052.17
$21,392.02
Compare Price
You save
$12,339.85
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air PRO-50H-G 208/115v 2 Glsdr Htd Cab Pro Series Reach In
Item:
#2234795
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PRO-50H-G |
| Manufacturer Part # | PRO-50H-G |
| Height | 33.88" |
| Width | 51.75" |
| Depth | 78" |
| Weight | 477 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air PRO-50H-G 208/115v 2 Glsdr Htd Cab Pro Series Reach In
$9,052.17
$21,392.02
You save
$12,339.85
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PRO-50H-G 208/115v 2 Glsdr Htd Cab Pro Series Reach In