Free Shipping
Free Shipping
$15,880.25
$37,528.07
Compare Price
You save
$21,647.82
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air PRO-50R-GSH-PT-N 4 Gls/sld Hlf Dr Fridge Pro Series Pass Thru
Item:
#2234845
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PRO-50R-GSH-PT-N |
| Manufacturer Part # | PRO-50R-GSH-PT-N |
| Height | 36.25" |
| Width | 51.75" |
| Depth | 78" |
| Weight | 633 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air PRO-50R-GSH-PT-N 4 Gls/sld Hlf Dr Fridge Pro Series Pass Thru
$15,880.25
$37,528.07
You save
$21,647.82
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PRO-50R-GSH-PT-N 4 Gls/sld Hlf Dr Fridge Pro Series Pass Thru