Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air R7103-261
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air R7103-261 Main Pcb
Item:
#1182805
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | R7103-261 |
| Manufacturer Part # | R7103-261 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air R7103-261 Control Board, Turbo Air For Models Msr23/49nm
