$155.59
$170.80
Compare Price
You save
$15.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air RCP1007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air RCP1007 Burner Set Long (rear) Taph
Item:
#1529358
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | RCP1007 |
| Manufacturer Part # | RCP1007 |
| Height | 5.8" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 6.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air RCP1007 Burner Set Long (rear) Taph
$155.59
$170.80
You save
$15.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air RCP1007 Burner Set Long (rear) Taph
