Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air RCP1068
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air RCP1068 Pilot Tube (with Pilot) Tahp & Tar Long (rear)
Item:
#1151907
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | RCP1068 |
| Manufacturer Part # | RCP1068 |
| Height | 0.63" |
| Width | 2.38" |
| Depth | 16.56" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Republic of Korea |
| Product Type | OEM |
Turbo Air RCP1068 Pilot Tube (with Pilot) Tahp & Tar Long (rear)
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air RCP1068 Pilot Tube (with Pilot) Tahp & Tar Long (rear)
