Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12C388
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 12C388 Ball Valve Assembly 18/20in Fm Fwd Basi
Item:
#1529836
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12C388 |
| Manufacturer Part # | 12C388 |
| Height | 4.55" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 12C388 Ball Valve Assembly 18/20in Fm Fwd Basi
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12C388 Ball Valve Assembly 18/20in Fm Fwd Basi
