Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12C657-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 12C657-C Switch Rotary Modified (18a344) Short S
Item:
#1529846
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12C657-C |
| Manufacturer Part # | 12C657-C |
| Height | 2" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 12C657-C Switch Rotary Modified (18a344) Short S
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12C657-C Switch Rotary Modified (18a344) Short S
