$450.28
$552.00
Compare Price
You save
$101.72
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 12C813C Gasket Apron (4" X 36")
Item:
#1129107
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12C813C |
| Manufacturer Part # | 12C813C |
| Height | 0.9" |
| Width | 8.65" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 7.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 12C813C Gasket Apron (4" X 36")
$450.28
$552.00
You save
$101.72
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12C813C Material Silicone, Length 36", 914 Mm, Width 4", 102 Mm
