Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12D236
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 12D236 Stem Pp Wldmt Ir Mod 5/8in Tbg
Item:
#1529855
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12D236 |
| Manufacturer Part # | 12D236 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12D236 Stem Pp Wldmt Ir Mod 5/8in Tbg