Free Shipping
Free Shipping
$1,705.67
$2,091.00
Compare Price
You save
$385.33
(18%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 143-000014-001-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 143-000014-001-C Contactor Replacement Kit
Item:
#1288602
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 143-000014-001-C |
| Manufacturer Part # | 143-000014-001-C |
| Height | 5.05" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 3.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 143-000014-001-C Contactor Replacement Kit
$1,705.67
$2,091.00
You save
$385.33
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 143-000014-001-C Contactor Replacement Kit
