Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 17A021
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 17A021 115v Blower Motor Ultrafryer
Item:
#1852193
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 17A021 |
| Manufacturer Part # | 17A021 |
| Height | 8" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 5.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 17A021 115v Blower Motor Ultrafryer
