Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer -18181
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer -18181 Thermostat
Item:
#1852188
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | -18181 |
| Manufacturer Part # | -18181 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer -18181 Thermostat