$57.92
$71.00
Compare Price
You save
$13.08
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 18A020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 18A020 Relay 120v 50/60hz
Item:
#1529920
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 18A020 |
| Manufacturer Part # | 18A020 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 18A020 Relay 120v 50/60hz
$57.92
$71.00
You save
$13.08
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 18A020 Relay 120v 50/60hz