Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 18A333
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 18A333 Relay 24v Ac Dpdt Clear (2 Per)
Item:
#1529925
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 18A333 |
| Manufacturer Part # | 18A333 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 18A333 Relay 24v Ac Dpdt Clear (2 Per)
