$56.29
$69.00
Compare Price
You save
$12.71
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 18A335
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 18A335 Relay 120v Ac Motor Start W/60 Lra
Item:
#1529880
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 18A335 |
| Manufacturer Part # | 18A335 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 18A335 Relay 120v Ac Motor Start W/60 Lra
$56.29
$69.00
You save
$12.71
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 18A335 Relay 120v Ac Motor Start W/60 Lra
