Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 19B659-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 19B659-C Handle W/ 90 Deg Elbow 1/2"
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 19B659-C |
| Manufacturer Part # | 19B659-C |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 19B659-C Handle Note For All Fryers With Filter Systems National, Pipe Taper 1/2"female Weight .58lb

