Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 19B746
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 19B746 Bracket Insul 18in Gas R Vat
Item:
#1529908
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 19B746 |
| Manufacturer Part # | 19B746 |
| Height | 1.4" |
| Width | 12.05" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 2.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 19B746 Bracket Insul 18in Gas R Vat
