$251.24
$308.00
Compare Price
You save
$56.76
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 19C071-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 19C071-C Clip Filtration Pad 17.5in
Item:
#1528978
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 19C071-C |
| Manufacturer Part # | 19C071-C |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 17.45" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 19C071-C Clip Filtration Pad 17.5in
$251.24
$308.00
You save
$56.76
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 19C071-C Clip Filtration Pad 17.5in
