$292.03
$358.00
Compare Price
You save
$65.97
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 19C619-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 19C619-C Exhaust Cover Duct Pde
Item:
#1195650
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 19C619-C |
| Manufacturer Part # | 19C619-C |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 19C619-C Exhaust Cover Duct Pde
$292.03
$358.00
You save
$65.97
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 19C619-C Exhaust Cover Duct Pde
