Free Shipping
Free Shipping
$882.62
$1,082.00
Compare Price
You save
$199.38
(18%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 19C713
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 19C713 Flue Rectangular 20x14 P3 Bk Ext W/cap
Item:
#1529915
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 19C713 |
| Manufacturer Part # | 19C713 |
| Height | 2.7" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 16.25" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 19C713 Flue Rectangular 20x14 P3 Bk Ext W/cap
$882.62
$1,082.00
You save
$199.38
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 19C713 Flue Rectangular 20x14 P3 Bk Ext W/cap