$509.01
$624.00
Compare Price
You save
$114.99
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 19C722
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 19C722 Bracket Kit Ph Retrofit Lb
Item:
#1530016
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 19C722 |
| Manufacturer Part # | 19C722 |
| Height | 2.6" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 19C722 Bracket Kit Ph Retrofit Lb
$509.01
$624.00
You save
$114.99
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 19C722 Bracket Kit Ph Retrofit Lb