$20.39
$25.00
Compare Price
You save
$4.61
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 20A004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ultrafryer 20A004 Ties Bar 8in Long
Item:
#1530022
Technical details
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 20A004 |
| Manufacturer Part # | 20A004 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ultrafryer 20A004 Ties Bar 8in Long
$20.39
$25.00
You save
$4.61
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 20A004 Ties Bar 8in Long