FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Ultrafryer .
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 21619
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 21619 Screen Filter (kzt)
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 21619 |
| Manufacturer Part # | 21619 |
| Height | 3" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 21619 Material Stainless Steel, Width 16", 406 Mm, National Pipe Thread 3/8", Depth 16", 406 Mm, Note Center Hole Return

